[vc_row][vc_column][vc_column_text]

RS-ZSZFirma RStechnology Adam Rachfał, Gniewczyna Tryniecka 267 reprezentowana przez właściciela firmy Adama Rachfała podpisała z Zespołem Szkół Zawodowych im. Króla Jana III Sobieskiego w Przeworsku reprezentowanym przez dyrektora mgr inż. Stanisława Mrugałę list intencyjny – deklarację współpracy.

Mając na uwadze wcześniejsze, owocne współdziałanie oraz chcąc kontynuować i pogłębiać istniejącą współpracę, ZSZ i RStechnology podpisały list intencyjny w sprawie objęcia przez RStechnology Adam Rachfał patronatu nad Zespołem Szkół.

RSTtechnology obejmie patronat nad klasami Technikum kształcącego w zawodzie technik mechanik z nauką:

• obróbki skrawaniem CNC

• technik spawania wchodzącymi w skład Zespołu Szkół.

Celem patronatu  firmy RStechnology nad Zespołem Szkół będzie umożliwienie najlepszym uczniom odbywania staży i praktyk zawodowych w wydziałach produkcyjnych zakładu, zatrudnienie najlepszych absolwentów w wydziałach produkcyjnych zakładu, doposażenie w ramach możliwości pracowni spawania i obróbki skrawaniem, organizowanie pokazów nowoczesnych technologii dla uczniów, umożliwienie wykonania specjalistycznych kursów.

Zespół Szkół zobowiązuje się do wysyłania uczniów na staże i praktyki zawodowe do zakładu, organizowania wyjazdów na pokazy na terenie zakładu, wykorzystywania nazwy i loga firmy w materiałach reklamowych, tworzenia dobrego wizerunku zakładu na terenie Zespołu Szkół.

treść listu intencyjnego[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]