Handlowiec z j. francuskim

Miejsce pracy: Jagiełła k/ Przeworska

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowy zamówień z rynku branży metalowej (stal nierdzewna) dla przemysłu: farmaceutycznego, spożywczego, chemicznego, kosmetycznego
  • Pozyskiwanie klientów w założonym obszarze rynkowym
  • Odpowiedzialność za kompleksową obsługę klienta
  • Współtworzenie strategii sprzedaży i realizacja planów sprzedaży
  • Udzielanie informacji na temat oferty handlowej firmy; przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych z klientami
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. francuskiego – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskim w stopniu komunikatywnym (praca w środowisku międzynarodowym)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Mile widziana znajomość branży metalowej (stal nierdzewna)
  • Mile widziana wiedza techniczna lub/i doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mobilność oraz gotowość do wyjazdów biznesowych
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Kreatywność i samodzielność
  • Motywacja do realizacji celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
    w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Zgrany i zmotywowany zespół specjalistów

CV prosimy wysyłać na adres e-mail:

rekrutacja@rstechnology.pl