Kierownik Działu Technicznego

Miejsce pracy: Jagiełła k/ Przeworska

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad projektowaniem elementów maszyn, urządzeń, zbiorników oraz instalacji
  • Nadzór na przygotowywaniem projektów wykonawczych zgodnie z obowiązującymi normami
  • Kontrola i opracowywanie dokumentacji technicznej projektowanych maszyn i urządzeń
  • Dbanie o kompletność i spójność dokumentacji realizowanych projektów
  • Współudział w opracowywaniu zapytań ofertowych na wyroby niestandardowe
  • Zarządzanie zespołem pracowników

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na kierowniczym stanowisku w dziale technicznym
  • Doświadczenie w opracowywaniu procesów technologicznych oraz kalkulacji wyrobów
  • Sprawne posługiwanie się programami środowiska CAD – rysowanie w 2D i 3D
  • Dobra organizacja pracy, kreatywność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • doświadczenie zawodowe w branży instalacji i urządzeń technologicznych
    • doświadczenie w zakresie zarządzania projektami
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Pracę w przyjaznej i niekorporacyjnej atmosferze w prężnie rozwijającej się firmie
  • Dofinasowanie do opieki medycznej
  • Ubezpieczenie na życie

CV prosimy wysyłać na adres e-mail:

rekrutacja@rstechnology.pl