Kierownik magazynu

Miejsce pracy: Jagiełła k/ Przeworska

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie gospodarką magazynową
  • Zarządzanie i koordynowanie pracy podległego zespołu pracowników magazynu
  • Planowanie pracy pracowników magazynu i dbanie o rozwój kompetencji podległych osób
  • Kontrolowanie terminowości dostaw i odbioru przesyłek
  • Nadzór nad prawidłowością stanów magazynowych
  • Zapewnienie sprawnego przepływu dokumentacji magazynowej i transportowej
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących i usprawniających pracę działu
  • Koordynowanie wdrożenia nowego systemu zarządzania gospodarką magazynową
  • Zapewnienie sprawnej współpracy z działem technicznym, Działem Logistyki oraz produkcją

Nasze wymagania:

  • Minimum 2-lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w zarządzaniu magazynem w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość przepisów BHP oraz środków bezpieczeństwa w logistyce magazynowej.
  • Zdolności przywódcze oraz dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Wysokie umiejętności interpersonalne (praca w zespole, motywowanie, skuteczna komunikacja)
  • Samodzielność oraz kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy
  • Zgrany i zmotywowany zespół specjalistów

CV prosimy wysyłać na adres e-mail:

rekrutacja@rstechnology.pl