Kierownik magazynu

Miejsce pracy: Jagiełła k/ Przeworska

Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowe zarządzanie gospodarką magazynową
  • zarządzanie i koordynowanie pracy podległego zespołu pracowników magazynu
  • planowanie pracy pracowników magazynu i dbanie o rozwój kompetencji podległych osób
  • kontrolowanie terminowości dostaw i odbioru przesyłek
  • nadzór nad prawidłowością stanów magazynowych
  • sporządzanie analiz i raportów dotyczących zarządzanego obszaru
  • zapewnienie sprawnego przepływu dokumentacji magazynowej i transportowej
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących i usprawniających pracę działu
  • koordynowanie wdrożenia nowego systemu zarządzania gospodarką magazynową
  • zapewnienie sprawnej współpracy z Działem Technicznym, Działem Logistyki oraz produkcją

Nasze wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie w zarządzaniu magazynem w firmie produkcyjnej
  • uprawnienia do prowadzenia wózków jezdniowych
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość przepisów BHP oraz środków bezpieczeństwa w logistyce magazynowej
  • zdolności przywódcze oraz dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • wysokie umiejętności interpersonalne (praca w zespole, motywowanie, skuteczna komunikacja)
  • samodzielność oraz kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań

To oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania powierzonych obowiązków
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole

CV prosimy wysyłać na adres e-mail:

rekrutacja@rstechnology.pl