Zakres zadań:

  • Wykonywanie symulacji obliczeniowej mechaniki płynów, analiza oraz przygotowanie raportów z przeprowadzonych badań;
  • Przygotowanie dokumentacji wykonawczej i obliczeń wytrzymałościowych wymienników ciepła;
  • Optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych;
  • Przygotowywanie projektów wykonawczych zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami;
  • Współpraca z innymi działami przy projektowaniu, testach, tworzeniu dokumentacji podczas całego cyklu życia produktu;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów konstrukcyjnych, technologicznych i produkcyjnych;
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych produktów;
  • Wykonywanie wstępnych szkiców i rysunków projektowych do przygotowywanych ofert i realizowanych zadań;
  • Realizacja strategii ciągłego doskonalenia procesów projektowych oraz optymalizacji kosztów.
  • Terminowe oraz prawidłowe realizowanie postawionych celów;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowani absolwenci wydziałów mechanicznych, energetycznych, chemicznych;
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu mechaniki płynów, termodynamiki technicznej/chemicznej, praw transportu ciepła i masy;
  • Znajomość jednego z komercyjnych programów do obliczeniowej mechaniki płynów oraz obliczeń metodą elementów skończonych;
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu obliczeń oraz symulacji z zakresu obliczeniowej mechaniki płynów oraz wytrzymałościowych metodą elementów skończonych;
  • Dobra znajomość rysunku technicznego oraz podstaw konstrukcji;
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Kreatywność, innowacyjność i umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną wymianę korespondencji oraz rozmowy;
  • Prawo jazdy kategorii B;

Mile widziane:

  • Umiejętność programowania VBA, C++.

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w postaci szkoleń, seminariów itp.;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

CV prosimy wysyłać na adres e-mailowy:

sekretariat@rstechnology.pl