Zakres zadań:

  • Projektowanie elementów maszyn, urządzeń, zbiorników oraz instalacji.
  • Przygotowywanie projektów wykonawczych zgodnie z obowiązującymi normami i
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej projektowanych maszyn i urządzeń.
  • Wykonywanie wstępnych szkiców i rysunków projektowych do przygotowywanych ofert irealizowanych zadań.
  • Dbanie o kompletność i spójność dokumentacji realizowanych projektów.
  • Przygotowywanie obliczeń wytrzymałościowych.
  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych.
  • Realizacja strategii ciągłego doskonalenia procesów projektowych oraz optymalizacji kosztów.
  • Współudział w opracowywaniu zapytań ofertowych na wyroby niestandardowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn).
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora.
  • Dobra znajomość rysunku technicznego oraz podstaw konstrukcji.
  • Znajomość programów do projektowania 3D np.: Inventor, SolidWorks, AutoCAD.
  • Umiejętność samodzielnego realizowania zadań.
  • Kreatywność, innowacyjność i umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwości  rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (kursy, szkolenia, seminaria).
  • Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.