Operator kulownicy/szlifierz

Miejsce pracy: Jagiełła k/ Przeworska

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa kabiny do kuleczkowania stali nierdzewnej; czyszczenie powierzchniowe stali nierdzewnej za pomocą kulek szklanych
  • obsługa suwnicy, elektronarzędzi oraz narzędzi pomiarowych powiązanych z procesem kuleczkowania;
  • wizualna kontroli jakości powierzchni kuleczkowanej;
  • realizacja bieżących planów produkcyjnych;
  • utrzymanie stanowiska pracy oraz odzieży roboczej w należytej czystości;

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie mile widziane
  • Uprawnienia UDT na suwnice
  • mile widziane umiejętności ślusarskie
  • znajomość rysunku technicznego

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim w oparciu o umowę o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych;
  • Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;

CV prosimy wysyłać na adres e-mail:

rekrutacja@rstechnology.pl