Opiekun pracowników kontraktowych
Miejsce pracy: Jagiełła k/ Przeworska

Twój zakres zadań:

  • Bieżące wsparcie i opieka nad pracownikami tymczasowymi, kierowanymi do pracy w projektach zagranicznych.
  • Wsparcie logistyczne pracowników tymczasowych w zakresie zakwaterowania oraz środków transportu.
  • Przygotowywanie pracowników do wyjazdu (dokumentacja, pomoc w organizacji transportu).
  • Udzielanie telefonicznych i mailowych odpowiedzi na zapytania pracowników związane z wynagrodzeniem, zaliczkami, zakwaterowaniem, dojazdami do pracy.
  • Kontakt telefoniczny/mail’owy z Klientem zagranicznym i kwaterami.
  • Dbanie o wdrożenie nowych pracowników na projektach zagranicznych.
  • Zarządzanie danymi w systemie ERP oraz systemie kosztowym.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.
  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra organizacja pracy i skrupulatność.
  • Samodzielność i szybkości w działaniu.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność budowania partnerskiej relacji z klientem.

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

CV prosimy wysyłać na adres e-mail:

rekrutacja@rstechnology.pl