Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Jagiełła k/ Przeworska

Twój zakres zadań:

  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Sporządzanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy zgodnie z wymogami kodeksowymi, urlopów, zwolnień lekarskich i innych absencji
  • Ustalenie uprawnień do świadczeń pracowniczych
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac
  • Sporządzanie rozliczeń, zestawień i sprawozdań do ZUS, US, GUS, PFRON
  • Obsługa potrąceń zgodnie z postanowieniami i wyrokami sądowymi

Nasze wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu procesami kadrowo-płacowymi
  • Biegła znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych, przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Otwartość na ludzi, komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w trybie wielozadaniowym

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Dużą samodzielność w działaniu – stanowisko podlega bezpośrednio pod Zarząd
  • Stanowisko z jasno określonymi celami umożliwiające rozwój kompetencji
  • Przyjazną atmosferę pracy w niekorporacyjnej organizacji
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w tym pakiet medyczny
  • Spotkania integracyjne

CV prosimy wysyłać na adres e-mail:

rekrutacja@rstechnology.pl