Zakres zadań:

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych.
  • Nadzór nad przestrzeganiem procesu technologicznego na produkcji.
  • Przeprowadzanie i nadzór działań zapobiegawczych i korygujących.
  • Zarządzanie i doskonalenie dokumentacji dla procesu produkcyjnego.
  • Wdrażanie nowych projektów i technologii.
  • Wykonywanie wstępnych szkiców, rysunków i schematów do przygotowywanych ofert i realizowanych zadań.
  • Realizacja strategii ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych oraz optymalizacji kosztów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa.
  • Dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Dobra znajomość programów: AutoCAD, Excel.
  • Umiejętność samodzielnego realizowania zadań.
  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.
  • Możliwości  rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (kursy, szkolenia, seminaria).
  • Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.