Firma „RStechnology” z siedzibą w Jagiełła 323, rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2006r. W ciągu minionych lat działalności firma nawiązała szereg kontaktów z liczącymi się partnerami w kraju i zagranicą, co umożliwiło jej ustawiczny rozwój, ugruntowując tym silną pozycję na rynku producentów instalacji i urządzeń technologicznych, oraz usług montersko-spawalniczych.

Doświadczenie zdobyte w trakcie kilkunastoletniej obecności na rynku oraz wysokie kwalifikacje pracowników sprawiają, że firma jest w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji ze stali kwasoodpornej.

Na dzień dzisiejszy firmę tworzy zespół osób, w pełni zaangażowanych w pracę. Dzięki wysokim kwalifikacjom pracowników, krótkim terminom realizacji zadań oraz wysokiej jakości oferowanych usług przy korzystnych cenach pozwalamy naszym klientom oszczędzić cenny czas i obniżyć koszty realizacji inwestycji. Dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą spawaczy i montażystów posiadających uprawnienia TUV, UDT zgodnie z normą PN-EN 287-1.